Skip to content

Plastik Enjeksiyon Makine Yağları

Plastik enjeksiyon makineleri ve plastik üretim tesislerinde kullanılan diğer cihazların yağlamasında kullanılacak sektör lideri hidrolik sıvısından dişli yağı ve yüksek performanslı grese kadar çok çeşitli Mobil™ endüstriyel yağları bulunmaktadır.Mobil™ yağları, yağ analizi destek programlarıyla birlikte kullanıldığında tüm makinelerinizin en yüksek üretkenlikte çalışmasını sağlayarak işletme maliyetini düşürmeye, üretkenliği arttırmaya yardımcı olur.

Plastik sektöründeki önde gelen makine üreticilerinin birçoğuna uygun Mobil™ markalı endüstriyel yağı bulunmaktadır. Bu üreticiler arasında Krauss Maffei, Arburg, SHI Demag ve Bosch Rexroth sayılabilir.

Mobil SHC Yağlar Kullanarak Nasıl Tasarruf Eder ve Üretkenliği Arttırabilirim?

Mobil SHC™ yağlar aşırı sıcak ve soğuk, ağır yükler, çok düşük veya yüksek hızlar gibi zorlu koşullarda hissedilir avantajlar sağlar.Makinelerin kullanım ömrünü ve yağ değişimi aralıklarını uzatmaya yardımcı olurken, beklenmedik arızalara ve bakım amaçlı sistem kapatmalara karşı koruma sağlar.

Plastik Sektörüne Uygun Mobil Yağlar

  • Mobil DTE 10 Excel™ Serisi
  • Mobil SHC™ 600 Serisi
  • Mobil SHC Gear™ Serisi
  • Mobil SHC™ Rarus Serisi
  • Mobil DTE™ Ultra Serisi
  • Mobil DTE™ Zinc Free Serisi
  • Mobilux™ EP Serisi

Uzun Yağ Ömrü

Faydaları

Yüksek sıcaklıkta mükemmel kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç sunan Mobil SHC™ yağları, madeni yağlara göre altı kata kadar daha uzun ömürlüdür. Böylece yağ değişim aralıkları uzar, yağ bertaraf maliyetleri düşer ve üretim kesintileri azalır.

Uzun Ekipman Ömrü

Mobil SHC™, sermayenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı korur. Aşırı sıcaklıklarda kararlılığı sayesinde makine ömrünü uzatmaya yardımcıdır.

Daha Fazla Üretkenlik, Daha Fazla Kâr

Mobil SHC™ sadece yağ ihtiyacını karşılamaz.İşletme maliyetini düşürme, randımanı arttırma ve kârlılığınızı yükseltme potansiyeliyle işletmenize kazanç da sağlar.