Skip to content

Üretiminizin, sahanızın ve aracınızın performansını arttırmak için doğru yağı seçin.

Binek Araç Madeni Yağları

ExxonMobil binek araçları için motor yağlarını,
Mobil 1 gibi sentetik yağları ve yarı sentetik manyetik yağları içeren kapsamlı bir motor yağı serisi sunar.

Ticari Araç Madeni Yağları

ExxonMobil, ağır hizmet ticari araç madeni yağlarında 80 yılı aşkın uzmanlık sahibidir. Aracınızın ihtiyacını karşılayacak bir Mobil Delvac ürünü mutlaka bulacaksınız.

Endüstriyel Madeni Yağlar

Madeni yağ teknolojisinde yüz yılı aşkın süredir yeniliklere imza atarak benzersiz üretkenlik alınabilmesi için sanayi makineleri ve aletlerine özel yağlar ve gresler geliştirmiştir.

Havacılık Madeni Yağları

ExxonMobil Havacılık yağları piston, dişli ve özel türbin yağlarından oluşmaktadır. Çok çeşitli uygulamalarda yüksek performans için özel olarak formüle edilmiştir.

HAKKIMIZDA

MAPA PETROL A.Ş.

Mapa Petrol, 70 yıllık aile firmasının madeni yağ üzerine profesyonelleşmiş bir parçasıdır. Mapa Petrol resmi olarak 1976 yılında kurulmuş ve madeni yağ pazarının önemli bir oyuncusu olarak 2004 yılından bu yana ExxonMobil’in yetkili distribütörlüğünü sürdürmektedir.

Mapa Tedarik, Mapa Petrol ürün portföyünde yer alan tüm ürünler ile hedef sektör ve işletmelerin ihtiyacı olan desteği sürdürülebilir hizmet anlayışıyla tek bir çatı altından devam ettirmeyi hedeflemektedir. Her işletmenin kendine has tedarik süreçleri ve ihtiyaçları olduğu gerçeğinden yola çıkarak işletmeler için en uygun ürünleri bulmak ve işletme giderlerini minimum düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Bunu ürün ve marka özelinde uzmanlaşmış ekibi ile yapılan saha ziyaretleri ve analizleri ışığında gerçekleştiren profesyonelleşmiş bir birimdir