Skip to content

Ticari Araç Yağları

ExxonMobil, ağır hizmet ticari araç madeni yağlarında 80 yılı aşkın uzmanlık sahibidir. Mobil Delvac™, günümüzün Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ve ticari araç profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp çoğu durumda aşmakta, fabrika ilk dolumu ve servis dolumu için dünyanın önde gelen ve en büyük ağır hizmet kamyon motoru üreticileri tarafından tercih edilmektedir. Çalışma şartlarınız ne olursa olsun, aracınızın ihtiyacını karşılayacak bir Mobil Delvac ürünü mutlaka bulacaksınız.

MAPA Petrol ağır, orta ve hafif ticari araçlarda kullanıma uygun Mobil Delvac kamyon motor yağı serilerinin dağıtım ve satışını üstlenmektedir. Müşterilerimize motor ömrünü uzatmaya yardımcı olan ve uzun servis aralıkları sağlayan sentetik ve mineral bazlı yağlar tedarik etmekteyiz.

Motor yağlarının yanı sıra büyük veya küçük tüm filolardaki kamyon ve hafif ticari araçlara yönelik diğer Mobil yağlama ürünleri de stoklarımızda bulunmaktadır. Bunlar ürün tipine göre API, ACEA, ZF, MAN, Scania, Mercedes Benz, Volvo, Renault, Iveco ve DAF gibi önemli şartnameleri karşılayan nitelikte ürünlerdir. Son tarihli şartnameler için ExxonMobil Ürün Bilgi Formu arşivini ziyaret edebilirsiniz.

Şanzıman, aks ve son dişli için özel geliştirilmiş Mobil arka aks yağları

  • Düz ve otomatik şanzımanlar için sentetik ürünleri de içeren Mobil yağları
  • Hidrolik direksiyonlar için Mobil ATF yağları
  • Şanzıman ve hidrolik aksam için Mobil traktör yağları
  • Kamyon ve kamyonetler için Mobil dişli yağları
  • Tarım araçları için Mobil STOU yağları
  • Oksidasyona ve rutubetlenmeye karşı direnç sağlayan birinci sınıf Mobil gresler

Sahip olduğunuz kamyon, traktör, otobüs veya kamyonet markasına uygun ticari araç motor yağları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz: