Skip to content

Türbin Yağları

Mobil DTE ™ Oil Serisi

Üstün Performanslı Sirkülasyon Yağları

Mobil DTE ™ Oil Serisi, buhar ve su türbin sistemleri gibi uzun ömürlü hizmet gerektiren diğer sistem uygulamaları için tasarlanmış üstün performanslı sirkülasyon yağlarıdır. Mobil DTE Oil Named Serisi yağlar, özenle rafine edilmiş baz yağlardan ve yüksek kimyasal ve termal kararlılık seviyelerinden oluşan bir katık sistemi ile formüle edilmiştir. Bu seri yağlar, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar ve etkili asınma önleme özelliklerine sahiptir. Isınma süresi boyunca film kalınlığının sıcaklığa bağlı olarak minimum değişimini ve güç kaybının en aza indirilmesini sağlayan yüksek viskozite indeksine sahiptirler. Bu sınıf yağlar, içine giren havanın kolayca ayrışmasını sağlayan, böylece kavitasyonu ve düzensiz çalışmayı önleyen mükemmel hava ayırma özelliklerine sahiptir.

Mobil DTE Oil Serisi, uzun ömür, mükemmel ekipman koruması ve geniş endüstriyel uygulama yelpazesindeki kullanım esnekliği gibi özellikleri nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilen yağlayıcılardır. DTE Oil Named Serisi yağlar, sirkülasyonlu, banyolu ve bilezikli yağlama düzenekleri ile pompa, vana ve diğer yardımcı ekipmanları içeren sürekli sirkülasyon yöntemleriyle buhar ve su türbinlerinde geniş olarak kullanılır. Ayrıca, döner hava kompresörü uygulamalarında ve pistonlu doğal gaz kompresörleri ile vakum pompalarında da başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu seri yağların saygınlığı, onlarca yıllık başarılı hizmete ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

Mobil DTE™ Oil Light
Mobil DTE ™ Oil Named Serisi yağlar, buhar ve su
Ürünü İnceleyin
Mobil DTE™ Oil Heavy
Mobil DTE ™ Oil Named Serisi yağlar, buhar ve su
Ürünü İnceleyin
Mobil DTE™ Oil Heavy Medium
Mobil DTE ™ Oil Named Serisi yağlar, buhar ve su
Ürünü İnceleyin
Mobil DTE™ Oil Medium
Mobil DTE ™ Oil Named Serisi yağlar, buhar ve su
Ürünü İnceleyin

Mobil DTE ™ 800 Serisi

Zorlu Türbin Yağları

Mobil DTE ™ 800 Serisi türbin yağları, en zorlu çalışma koşulları altında çalışan buhar türbinleri, gaz türbinleri ve kombine çevrim gaz türbini (CCGT) uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu gelişmiş ürünler, buhar türbini için gereken mükemmel suyun ayrışabilirlik özelliği sağlamasının yanı sıra, ağır hizmet tipi gaz türbinlerinin ihtiyaç duyduğu birikinti kontrolünü ve “temiz tutma” performansını sağlamak için özel olarak seçilmiş katıkları temel alır. Aynı zamanda, olağanüstü Isil / oksidatif dirence dayanmak üzere hidrojen ortamında işlem görmüş yüksek kaliteli baz yağlara da dayanmaktadır. Formülasyonlar aynı zamanda dişli türbinlerin yük taşıma gereksinimlerini karşılamak için çinko içeren bir asınma önleyici katık sistemi içerir.

Modern buhar ve gaz türbini tasarımlarının farklı gereksinimlerini karşılamakla birlikte, Mobil DTE 800 Serisi yağlar, bir gaz türbini ve paralel olarak çalışan bir buhar türbini içeren kombine çevrim uygulamaları için tek bir yağ kullanımını sağlayan mükemmel seçeneklerdir. Eş zamanlı olarak hem tortu kontrolünü hem de sudan ayrışabilirlik gereksinimlerini karşılamak, bu gelişmiş yağlama teknolojisinin en önemli performans göstergesidir. Mobil DTE 832 ve 846’nın olağanüstü Isil / oksidasyon direnci, en zorlu türbin uygulamalarında çalıştırılmalarını sağlar.

Mobil DTE 800 Serisi yağların performans özellikleri, duruş sürelerini kısaltırken yağ değişim süresini uzatırken, türbin çalışma güvenilirliğini artırır ve mükemmel ekipman koruması sağlar. Bu ürünler ayrıca operatöre en üst düzeyde esneklik sağlar, çünkü buhar, gaz ve dişli bağlantılı türbinler gibi tüm türbin tiplerinde kullanılabilirler.

Mobil DTE ™ 846
Mobil DTE ™ 832 ve 846, en zorlu çalışma koşulları
Ürünü İnceleyin
Mobil DTE ™ 832
Mobil DTE ™ 832 ve 846, en zorlu çalışma koşulları
Ürünü İnceleyin

Mobil DTE™ 700 Serisi

Zorlu Türbin Yağları

Mobil DTE ™ 700 Serisi yağlar, yüksek kalite ve güvenilirlikleriyle uzun süredir tanınan Mobil DTE türbin yağları ailesinin yeni üyelerinden biridir. Mobil DTE 700 Serisi, gaz ve buhar türbini uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, çinko içermeyen türbin yağlarıdır. Mobil DTE 700 Serisi yağlar, özenle seçilmiş baz yağlar ve antioksidanlar, pas ve korozyon önleyiciler ve köpük önleyiciler de içeren katıklar ile formüle edilmiştir. Bu bileşenler zaman içerisinde oksidasyon ve kimyasal bozunmaya karşı olağanüstü direnç sağlar. Mobil DTE 700 Serisi yağlar, güvenilir çalışma sağlayan mükemmel sudan ayrışabilirlik, emülsiyon oluşumuna karşı direnç ve köpük önleme özellikleri sergiler. Gelişmiş hava tahliye özellikleri, türbin hidrolik kontrol mekanizmaları için kritik öneme sahiptir.

 

Mobil DTE 700 Serisi yağların performans özellikleri, duruş sürelerini kısaltır ve yağ ömrünü uzatır, türbin çalışma güvenilirliğini arttırmaya yardımcı olan mükemmel ekipman koruması sağlar. Mobil DTE 700 Serisi’nin performansı, dünya çapında kullanılan buhar ve gaz türbinleri için çok çeşitli endüstri standartlarını ve ekipman üreticisi şartnamelerini karşılama veya aşma kabiliyetiyle kanıtlanmaktadır.

Mobil DTE™ 768
Mobil DTE ™ 700 Serisi yağlar, yüksek kalite ve güvenilirlikleriyle
Ürünü İnceleyin
Mobil DTE™ 746
Mobil DTE ™ 700 Serisi yağlar, yüksek kalite ve güvenilirlikleriyle
Ürünü İnceleyin
Mobil DTE™ 732
Mobil DTE ™ 700 Serisi yağlar, yüksek kalite ve güvenilirlikleriyle
Ürünü İnceleyin