Skip to content

Mapa Mobil Madeni Yağlar

Mobil önerisi, teknik uzmanlık konusunda tecrübeli saha mühendislerinin getirdiği yenilikçi programları ve hizmetleri içerir. Bu programlar ve hizmetler, aralarında sentetik ürünlerin de bulunduğu Mobil performans yağlarıyla birlikte, ekipmanlarınızın performans zirvesine ulaşmasına yardım etmek üzere tasarlanmıştır. Mobil’in iş yapma prensibi, farklı gereksinimlerinize karşılık vermek ve “Toplam Yağlama Masrafları”nızı düşürmek üzere tasarlanmış olup, gücünü aşağıdaki hizmetlerden almaktadır:

Mühendislik Hizmetleri, yağlama eğitimi, sistem incelemeleri, ayrıntılı yağlama planları ile kanıtlanmış performans yararları sağlar.

Eğitim ve Tanıtım Faaliyetleri :

  • Endüstriyel ürün kullanıcıları için dönemsel seminerler verilerek, madeni yağ teknolojisinde ve kullanımında meydana gelen gelişmeler ve yenilikler tanıtılmakta,
  • Endüstriyel ürün kullanıcıları için özel eğitimler ve seminerler ile Mobil ürünleri tanıtmakta,
  • Otomotiv ürün kullanıcıları için oto sanayileri eğitimler ve tanıtımlar yapılmaktadır.

Üretiminizin, sahanızın ve aracınızın performansını arttırmak için doğru yağı seçin.

Binek Araç Madeni Yağları

ExxonMobil binek araçları için motor yağlarını, Mobil 1 gibi sentetik yağları ve yarı sentetik manyetik yağları içeren kapsamlı bir motor yağı serisi sunar.

Ticari Araç Madeni Yağları

ExxonMobil, ağır hizmet ticari araç madeni yağlarında 80 yılı aşkın uzmanlık sahibidir. Aracınızın ihtiyacını karşılayacak bir Mobil Delvac ürünü mutlaka bulacaksınız.

Endüstriyel Madeni Yağlar

Madeni yağ teknolojisinde yüz yılı aşkın süredir yeniliklere imza atarak benzersiz üretkenlik alınabilmesi için sanayi makineleri ve aletlerine özel yağlar ve gresler geliştirmiştir.